زمان مطالعه: 2 دقیقه
علت بی ثمر بودن و ایجاد نارضایتی سفرهای استانی  رئیسی به روایت یک نماینده مجلس

فارس نوشت: نماینده مشهد گفت: وقتی مدیران اجرایی میانی اعتقادی بهاجرای تصمیمات نداشته باشد ، طبیعی است که سفرهای استانی ثمره لازم را نخواهد داشت و موجب ایجاد نارضایتی در میان مردم خواهد شد.

فاطمه رحمانی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سفرهای استانی رئیس‌جمهور گفت: سفرهای استانی رئیس‌جمهور موجب امیدواری در میان مردم می‌شود و از سوی دیگر زمینه را برای آشنایی مدیران ارشد اجرایی کشور با مشکلات مردم فراهم می‌آورد.

وی افزود: این که در اینجا قابل ذکر است این است که باید برنامه‌ریزی‌ها به گونه‌ای باشد تا تصمیمات اتخاذ شده و وعده‌های داده شده در سفرهای استانی هرچه سریع‌تر اجرایی شوند تا امید ایجاد شده در جریان این سفرها به یأس مبدل نشود.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: نکته‌ای که در اینجا قابل ذکر است این است که آقای رئیسی باید هرچه زودتر نسبت به تغییر مدیران استانی و مدیران میانی خود اقدام کند چرا که این مدیرانی که از دولت قبل باقی مانده اند با تفکری که دارند مانع از تحقق اهداف دولت سیزدهم خواهند شد.

علت بی ثمر بودن و ایجاد نارضایتی سفرهای استانی  رئیسی به روایت یک نماینده مجلس

رحمانی خاطرنشان کرد: در واقع می‌توان گفت که تفکر دولت قبل و مدیران دولت قبل بر سیستم مدیریتی دولت فعلی همچنان حاکم است و اگر این مدیران بخواهند همچنان بر سر کار باشند مشاهده اقدامات انقلابی نخواهیم بود.

بیشتر بخوانید:

اگر بناست سفرهای استانی دولت نتیجه‌ نداشته باشد هزینه‌ سفرها را به شهرستان‌ها بدهید

باید و نبایدهای سفرهای استانی رئیسی به روایت یک نماینده مجلس

وی افزود: تصمیمات متخذه در سفرهای استانی باید توسط همین مدیران اجرایی میانی اجرا شود و وقتی اعتقادی در این مدیران برای اجرای این تصمیمات وجود نداشته باشد طبیعی است که سفرهای استانی ثمره لازم را نخواهد داشت و موجب ایجاد نارضایتی در میان مردم خواهد شد.

21231

توسط admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.